TJ SOKOL PSTRUŽÍ

Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží je neziskovou organizací a navazuje na dlouholetou tradici sportovní činnosti v obci Pstruží. Ta byla v obci organizována od roku 1930 ve formě tzv. DTJ (dělnická tělovýchovná jednota) a po válce jako Tělovýchovná jednota Sokol. Hlavními sporty, které byly provozovány byl volejbal, „sokolská“ cvičení, stolní tenis, později se začal rozvíjet tenis a florbal. Dnes má Tělovýchovná jednota čtyři oddíly – florbal, tenis, nohejbal a volejbal a cca 100 aktivních členů, vlastní sportovní areál „Dubina“, kde jsou čtyři tenisové a dva volejbalové/nohejbalové kurty, malé travnaté fotbalové hřiště a zázemí pro pořádání sportovních a společenských akci.

Členské příspěvky TJ Sokol Pstruží jsou pro rok 2019 pro dospělého 500,- Kč, pro dítě/juniora do 18-ti let 100,- Kč, platba do konce ledna 2019.

ODKAZY:

Stanovy Spolku